MURAT SENEL2

CHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Murat Şenel, İYİ Parti Başkan Adayı Necattin Demirtaş’a ‘sarayın kapısında adaylık dilenen’ ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz’a ise ‘derdi hizmet olmayan son dakika adayı’ diyerek ‘yüklendi.

HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlkadım Belediye Başkan Adayı Murat Şenel, yerel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerini aralıksız devam ediyor. İYİ Parti ve AK Parti’nin İlkadım Belediye Başkan adaylarına yüklenen Şenel, İlkadım Belediyesi’ni Samsun’da hizmetin merkezi yapacaklarını söyledi.
DEMİRTAŞ VE KURNAZ’A SERT ELEŞTİRİ
Murat Şenel, “Seçime 4 gün kaldı. Son viraja girdik. Koşa koşa geliyoruz. Dün başkan seçildiği partiye ‘misafirim’ diyerek ihanet eden, sarayın kapılarında yatıp adaylık dilenenlere Cumhuriyet Halk Partililer hiçbir zaman oy vermez, vermeyecektir. Dün aday adayı dahi olmayıp resmen tombaladan çıkan son dakika adayına, ‘niyetim yok’ diyen ve derdi hizmet olmayalara vatandaşlarımız oy vermeyecektir. Belediyeyi akraba çiftliğine çeviren, hizmeti bir kenara bırakıp kendine çalışan zihniyete halkımız dur diyecektir. Liyakatten yoksun İlkadım Belediyesi’ni, Samsun’da hizmetin merkezi yapmaya geliyoruz” diye konuştu.
“İLKADIM’DA KAPILARI KIRMAYA GELİYORUZ”
Şenel, şöyle devam etti: “Adına yakışır projelerimizle Samsun’umuzda güzel günlerin ilk adımını atmak için kapıları kırmaya geliyoruz. Vatandaşlarımızın güven ve huzur içerisinde yaşayacakları bir İlkadım için geliyoruz. Sanatın ve sanatçının kıymet göreceği bir İlkadım için geliyoruz. Yaşlılarımız başımızın tacı, onların değer göreceği bir İlkadım için geliyoruz. Bekle bizi İlkadım, seni kucaklamaya geliyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir