kavak

Kavak Seçim Koordinasyon Merkezi bir şölen havası içinde yüzlerce vatandaşın katılımı ile gerçekleştirildi. Kavak Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı yağmurlu ve soğuk havaya karşın bir şölen havası içinde yüzlerce vatandaşın katılımı ile yapıldı. Mehteran bölüğünün de katıldığı açılışta ilgi büyük oldu.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse, MHP İl Başkanı Burhan Mucur, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, AK Parti ve MHP İl ve İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları, AK Parti İlçe Başkanı Onur Bakır, MHP İlçe Başkanı Dilaver Toktaş, parti teşkilatları, partililer ve yüzlerce Kavaklının katıldığı merasimde Kavak Türkiye Yüzyılına hazır mesajı verildi.
Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu, açılışta yaptığı konuşmasında soğuk ve yağışlı havaya karşın Samsun’un en görkemli ve coşkulu bir açılışını gerçekleştirdiklerini belirtti.

Sarıcaoğlu, şöyle konuştu:
“Görevde bulunduğum iki dönem içinde ilçeme hizmet etmekten başka gayem ve çabam olmadı. AK Parti Belediyecilik anlayışı içinde yaptığımız çalışmalarımız ile ilçemiz Kavak’ı bugün çok farklı bir noktaya getirdik. Kavak artık işsizlikten dolayı göç vermiyor, aksine aldığı sanayi yatırımları ve hızlı büyümesi sonucu anonsla işçi arıyor. Artık her yönden gelişen ve günden güne büyüyen bir Kavak var. 31 Mart’ta da hemşerilerimizin
destekleri ile yeniden güven tazeleyerek hizmetlerimizi kesintisiz olarak sürdüreceğiz. Bugün bu olumsuz havaya karşı burada toplanan bu büyük kalabalıkta vatandaşımızın bize olan güveninin ve sevgisinin bir göstergesi “dedi.
Açılışta konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse,31 Mart’ta en iyi sonucu alacaklarına inandıklarını söyledi. MHP İl Başkanı Burhan Mucur’da, Cumhur ittifakı olarak el ele kol kola zafere yürüdüklerini belirterek “Samsun’da Büyükşehir ve tüm ilçeleri kazanacağız” dedi. Büyükşehir Belediye Başkan adayı Halit Doğan’da vatandaşlardan destek isteyerek göreve geldiğinde tüm ilçelere hizmeti en hızlı biçimde ulaştıracaklarını dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir