BEKTAS TECRUBESINI KONUSTURUYOR

YOL PROBLEMİ ASFALT PLENTİ VE BETON SANTRALİ İLE ÇÖZÜLECEK

Atakum Belediyesi eski başkanı ve İYİ Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Adem Bektaş, asfalt plenti ve beton santrali ile ilgili çalışmalara şimdiden başladıklarını ve Atakum’un yol problemini çok kısa bir süre içerisinde çözeceklerini söyledi.

YOL PROBLEMİNİ YOK EDECEĞİZ
Seçim çalışmaları kapsamında Taflan, Kabadüz, Erikli, Özören, Karakavuk gibi kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluşarak sorunları dinleyen İYİ Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Adem Bektaş, “İlçemizin en büyük sorunu olan yol problemine neşter vuracağız. Ekiplerimiz, ilçemize kuracağımız asfalt plenti ve beton santrali için piyasa araştırmasına başladı. Mazbatamızı alır almaz ilk işimiz asfalt plenti ile beton santralini kurmak ve araç parkımızı güçlendirmek olacak. Kırsal mahallelerimizde en küçük yol problemi kalmayacak. Gerek asfalt gerek beton yollarla Atakum köylerinin tamamında yol problemini çözeceğiz. Merkez mahallelerimizdeki yol problemlerini de çözeceğiz” diye konuştu.

ATAKUM BİZİM FARKIMIZI İYİ BİLİR
Atakum Belediyesinin potansiyelini tam kapasite kullanacaklarını ifade eden Bektaş, “Atakum, nüfusu 250 bine dayanan kozmopolit bir kent. Belediyenin vatandaşa hizmet etme noktasında etkin bir planlama ve tecrübeyle çalışması lazım. 2004-2009 yılları arasında gerçekleştirdiğimiz çalışmaları bilenler, bizim bu noktada neler yapabileceğimizi tahmin ediyorlardır. Allah’ın izni, vatandaşlarımızın da teveccühü ile Atakum belediyesini ehil kadrolarımızla hak ettiği hizmet anlayışıyla ihya edeceğiz. Atakum bizim farkımızı bilir” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir